Juvelierizstrādājumu veikals / ražotne

Par mums

     Rotkaļu darbnīca SUDRABA NAMS savu darbu uzsāka 1997.gadā.  Pakāpeniski paplašinot savu darbību, 2007.gadā tika izveidota SIA SUDRABA NAMS. Mūsu firmā strādā desmit pieredzējuši juveliernozares speciālisti, un mēs patiesi lepojamies, ka pašreiz esam viena no lielākajām zelta un sudraba rotu ražotnēm Latvijā!


     Jau deviņus gadus veiksmīgi darbojas mūsu firmas veikals Rīgā, Matīsa ielā 52a. Šeit varēsiet iegādāties vai pasūtīt kādu no mūsu veidotajiem 1000 rotu modeļiem, gan ar uzmanīgu lietpratēja aci izvēlētas Vācijā, Itālijā un Polijā ražotas rotaslietas. Sortiments regulāri tiek papildināts ar jauniem rotu modeļiem, un pašreiz ar lepnumu varam paziņot, ka mūsu juvelierizstrādājumu veikala sudraba nodaļā tiek piedāvāti aptuveni 800 veidu gredzeni, 600 veidu auskari, 450 veidu kuloni, kā arī 200 veidu ķēdītes un aproces. Savukārt zelta nodaļa iepriecinās savus klientus ar kvalitatīvām rotām par neraksturīgi zemām cenām!


     Ar katru gadu arvien vairāk klientu novērtē iespēju zeltā vai sudrabā pasūtīt kādu no mūsu firmā radītajiem 800 gredzenu vai 200 kulonu modeļiem! Pateicoties šai lieliskajai iespējai, jūs nepieciešamajā izmērā varēsiet iegūt tieši tādu rotu, kas Jums patiešām patīk, nevis tikai kādu no tām, kas pieejamas veikalā! Un ikdienā nēsājot šo rotu, Jums noteikti būs patīkami apzināties, ka tā ir radīta tepat Latvijā, nevis importēta no kādas tālas valsts!


     Neskatoties uz to, ka rotu ražošanā  izmantojam mūsdienīgas tehnoloģijas, lielāko daļu no  apstrādes procesa aizņem meistaru roku darbs, tādā veidā panākot augstu produkcijas kvalitāti. Katrs izstrādājums tiek rūpīgi lodēts, slīpēts, pulēts, un līdz nodošanai tirdzniecībā divkārtīgi tiek pārbaudīta tā kvalitāte. Pašreiz ar lepnumu varam apgalvot, ka mūsu  izgatavoto sudraba rotu apstrādes kvalitātes prasības ir pat augstākas, nekā  ražotnēm, kas nodarbojas ar zelta rotu izgatavošanu (atgādināsim, ka zelta kā izejmateriāla cena ir aptuveni četrdesmit reizes augstāka nekā sudraba cena). Pateicoties šīm augstajām kvalitātes prasībām un regulāri mainīgajam un augošajam rotu klāstam, esam ieguvuši simtiem pastāvīgo klientu gan privātpersonu, gan firmu, gan skolu absolventu vidū.