Juvelierizstrādājumu veikals / ražotne

Ūsiņš-laimes durvju slēdzējs zelta kolekcija

Izgatavošana:

85

Zelta izmaksas + izgatavošana:

563*

* Cena var nedaudz mainīties atkarībā no izmēra un apstrādes niansēm.

Pašreizējā zelta cena 62.00 EUR par 1 gramu

<

Ūsiņš-laimes durvju slēdzējs zelta kolekcija

>
 • PROVE - 585°
 • SVARS - 7.7g

Ūsiņš - laimes durvju slēdzējs

Ūsiņš nāca pa gadskārtu
Savus bērnus apraudzīt:
Vai tie ēda, vai tie dzēra,
Vai no Dieva veselība.
Gan tie ēda, gan tie dzēra,
Gan no Dieva veselīb`.

Šī rota simbolizē senu latviešiem raksturīgu Debesu gaismas un pavasara dievību Ūsiņu. Ūsiņš ir gada rīta, atdzimstošās saules vedējs. Ar savu visai kareivīgo sparu tas uzvar cīņu pret tumsas varu, izšķīdina salto ledu, atnes siltumu un zaļu zāli, plaucē pumpurus un dara priecīgu visu dzīvo radību. Sāk jaunu gada ciklu. Ūsiņš ir gaišs un protošs , viņa pavadoņi ir divi mītiski zirgi, kas viņu uzved Debesu kalnā. Ūsiņa vārds ir radies no vārda –aust.
Tādēļ Ūsiņš uzskatāms par uzņēmības, dzīves rīta un labklājības, garīgas atjaunotnes un pavasara iespēju simbolu.
Ūsiņš ir daudznozīmīgs. Laika gaitā mūsu tauta iecēlusi viņu arī Zirgu aizgādņa godā, jo zirdziņš latvietim arvien ir bijis svēts dzīvnieks, ko īpaši jāgodā un jāsargā. Tāpat Ūsiņš tur rūpes arī par Dieva kukainīšiem bitēm, kam kājās biksītes, sauktas par ūziņām.
Ūsiņa zīmei ir liela līdzība ar atslēgu, tālab tā saukta arī par Atslēgaini. Atslēgainis atslēdz vārtus dzīvībai. Bet ne tikai! Pavasaris taču ir mīlas laiks! Vai gan bez mīlestības rastos jauna dzīvība? Ūsiņš, Atslēgainis atslēdz arī durvis uz sirdi.
Rota noder harmonijai, līdzsvaram, priekam un veiksmei, kā arī ikvienam, kas uzsāk jaunu darbu vai saimnieko. Spēcīga rota, ar uguni sirdī. Īsta zelta atslēdziņa.

Jūsu Valdis Celms

 

Rota tiek pasniegta kopā ar skaisti noformētu aprakstu,    padarot to par lielisku dāvanu!

 

  Svarīgākie ieguvumi, pasūtot zelta rotas mūsu ražotnē:

 • Mūsu veidoto zelta izstrādājumu cenu veido pašreizējā zelta biržas vērtība un juveliera darba izmaksas, tādēļ mūsu zelta rotu kopējās izmaksas par vienu izstrādājuma gramu būs tikai 55-70 EUR, un tas ir aptuveni par 50% mazāk, nekā pērkot zelta rotaslietu veikalā.
 • Ievērojiet, ka pie līdzīgas vai pat zemākas cenas mūsu darbnīcā veidotās zelta rotas ir daudz smagākas, nekā no ārzemēm importētās, kur ražotāji ir ieinteresēti ražot ļoti vieglus izstrādājumus, lai maksimāli ieekonomētu zeltu. Līdz ar to pat vizuāli apjomīgi izstrādājumi ir ļoti viegli un trausli.
 • Mūsu ražotnē izgatavotās zelta rotas vienmēr varēsiet bez maksas nospodrināt vai nepieciešamības gadījumā salabot.

 

 Vispārīga informācija par zelta izstrādājumu pasūtīšanu:

 • Zelta izstrādājumi tiek izgatavoti tikai pēc pasūtījuma.
 • Izgatavošanas termiņš-līdz 10 darba dienām.
 • Veicot pasūtījumu, būs nepieciešama priekšapmaksa izgatavošanas izmaksu apmērā(skatiet IZGATAVOŠANA).
 • Pasūtījuma veikšanai pieņemam arī klienta zeltu. Šajā gadījumā priekšapmaksa nav nepieciešama.
 • Aptuvenā zelta izstrādājuma kopsumma ( IZGATAVOŠANA+ZELTS ) veidojas, tā aptuveno svaru reizinot ar pašreizējo zelta cenu par 1 gramu*, rezultātam pieskaitot izgatavošanas izmaksas.
 • Jāņem vērā, rāmī IZGATAVOŠANA+ZELTS norādītā summa nedaudz mainīsies atkarībā no gredzena izmēra un apstrādes niansēm. Precīzu izstrādājuma cenu iespējams noteikt tikai pēc izstrādājuma izgatavošanas.
 • Izstrādājuma svars tiek noteikts sekojoši: izstrādājuma reālais svars+10%,ko sastāda neatgriezeniskie zelta zudumi, kas veidojas izstrādājumu apstrādē-kausēšana, slīpēšana, un pulēšana.
 • Norādītās izgatavošanas izmaksas attiecas uz klasiskās(sarkanīgas) krāsas zelta izstrādājumiem. Izgatavojot izstrādājumus no dzeltena vai balta toņa zelta, izgatavošanas izmaksas būs divas reizes augstākas.
 • Gravēšanas izmaksas mūsu izgatavotajos izstrādājumos-0,80 EUR par vienu zīmi.
 • Pasūtot izstrādājumu internetā, gravējuma tekstu norādiet  sadaļā IEPIRKUMU GROZS