Juvelierizstrādājumu veikals / ražotne

Mūža ritums- Saulīte sudraba kolekcija

Cena:

29.00

<

Mūža ritums- Saulīte sudraba kolekcija

>

Mūža ritums - Saulīte

Divējāda Saule tek,
Tek kalnā, tek lejā;
Divējāds mans mūžiņš
Ar to vienu dvēselīti.

Laime, laime tam dēlam,
Kas piedzima saulītē,
Tam aug mieži, tam aug rudzi,
Tam aug bēri kumeliņi.

Rotā izmantota sena latviešu (baltu) arheoloģijā un etnogrāfijā izplatīta un viena no iemīļotākajām, vēl no indoeiropeiskās kopības laikiem saglabāta zīme – Saulīte ar astoņiem spieķiem. Simbolizē Sauli, Saules gaitu un arī pasauli jeb Visumu. Laika un telpiska veseluma zīme. Cikliskums. Rotācija. Gaisma . Siltums. Dzīvības avots. Radošā enerģija un spēks no dievišķās sākotnes. Personības attīstība un izcilība. Prieka un laimes avots.
Viens no cilvēka mūža simboliem, kas tiek pielīdzināts Saules ritējumam vienas dienas, viena gada, vai ilgāka laika garumā. Zīmes vidū mazs brīvs laukumiņš – dvēselīte, kam apkārt plešas astoņos virzienos un astoņos laikos vērsti zari.
Astoņi laiki Saulītē (pasaulē) – tie ir 8 garīgās un tikumiskās izaugsmes posmi, kas dvēselei jāiziet, lai sasniegtu augstāku savas attīstības pakāpi dzīves laikā.

Saulīte ir visa laba devēja un sargātāja. Mīļa kā māte, kas visus sasilda un pabaro. Saulīte – Simbolizē Dieviņa, Laimas un Māras klātbūtni un aizbildniecību. Nes veiksmi. Palīdz sakopot enerģiju. Sargā no sliktā. Vieno ģimeni mīlestībā un saderībā.

Jūsu Valdis Celms

 

Rota tiek pasniegta kopā ar skaisti noformētu aprakstu,    padarot to par lielisku dāvanu!