Juvelierizstrādājumu veikals / ražotne

Jumis-svētītājs,vairotājs sudraba kolekcija

Cena:

27.00

<

Jumis-svētītājs,vairotājs sudraba kolekcija

>

Jumis - svētītājs, sargātājs, vairotājs

Jumu Jumu vārpa auga,
Jumī jauni cilvēciņi;
Dancos mani kumeliņi,
Kad es braukšu precībās. .

Jumja zīme ir īpaši skaista savā kuplajā un tēlainajā tiešumā, kā arī viennozīmīgajā svarīgumā un nopietnībā.
Kā divas sakrustotas vārpas ražas novākšanas laikā, kā vainagojums kaut kam labi paveiktam, kā putns ar spārniem, kas var sasniegt lielus augstumus, ja grib pacelties. Viss noslēpums un laime ir pārī, tā savstarpējā vienotībā un sapratnē, atbalstā un mijiedarbē.
Divi laimes kausiņi. Viens uz augšu pavērsts, lai saņemtu augstāko spēku svētību. Otrs uz leju vērsts, kā saknes, kas saņem Zemes mātes spēku. Rotas viducī dvēselīte – pats darba darītājs un plānotājs ar savu spēku.
Pilnbrieda, saprātīgas darbības un auglības nesēja zīme, kuras spēku var attiecināt kā uz māju, pavardu, tā lauku un sētu, tā ģimeni un pašu cilvēku.
Jumim piemīt svētījoša, veicinoša, kuplinoša un vainagojoša, pavairojoša spēja. Jumim ir gan sievišķais, gan vīrišķais spēks, gan zelts, gan sudrabs. Tas ir radošs un dodošs. Ražens. Stabils.
Jumja rota noderīga gan saimniekam, gan saimniecei. Tās vadmotīvs ir veicināt spēku, diženumu, lepnumu, pašapziņu un pašcieņu , kā arī bagātību, kas nopelnīta ar paša centību un prātu. Labs sargs pret ārējiem postošiem spēkiem, pret trūkumu un badu, kam talkā nāk visi Dabas spēki.

Jūsu Valdis Celms

 

Rota tiek pasniegta kopā ar skaisti noformētu aprakstu,    padarot to par lielisku dāvanu!